Обавештење за студенте мастер академских студија

Обавештавају се студенти мастер академских студија да ће се настава из наставног предмета Аналитика и дијагностика у физичком васпитању и спорту, планирана за 12.05.2017. године, одржати 16.05.2017. године (уторак), са почетком у 10.00 часова.Despicable Me 3 film download

Студенти ће имати прилику да слушају предавање на тему: „Систем тестирања и контроле контрактилних способности: Карактеристике мишићне силе (јачине)“, које ће одржати редовни професор Факултета спорта и физичког васпитања Универзитета у Београду, проф. др Миливој Допсај.

Именовани професор ће предавања држати и претходног дана, 15.05.2017. године (понедељак), те се позивају сви заинтересовани студенти да присуствују предавању.

ПРАВНА СЛУЖБА